Hasta Bakıcı

Hasta Bakıcı

1988 yılından bugüne kadar verdiğimiz tüm hasta bakıcı hizmetlerinde hastamızın mutluluğu bizler için her şeyden daha önemli olmuştur. Çeşitli sebeplerden ötürü hasta olan bir bireyin, iyileşme sürecinin hızlanması ve yaşama sımsıkı ellerle sarılması için belli başlı koşullar vardır. Böyle bir durumda, ilaçların vaktinde alınması, hijyenik bir ortamda hayatına devam etmesi, hastalık durumuna rağmen günlük hayatını olabildiğince devam ettirmesi gerekir. İnsanlar genelde hastalarına kendileri bakmak isterler ancak hayatın sunduğu bazı sebeplerden ötürü buna vakit ayıramayabilirler. Bu durumda hastanın sağlığını riske atmamak adına bir hasta bakıcıhizmetinden faydalanmak en doğrusu olacaktır. Bazı insanlar yabancı olduklarını düşündükleri için böyle bir hizmete sıcak bakmasalar da biz hastalarımıza bir yabancı değil, dost oluyoruz.

Hastanın tüm tıbbi yardımlarını zamanında alması elbette iyileşmesi için gerekli olan ana etmendir. Bununla birlikte, bu süreci mutlu bir şekilde yaşaması, psikolojisini olumlu anlamda ayakta tutması kişiye fayda sağlayacaktır. 1988’den bu yana, bunun bilinci ile hastalarımızın mutlu olması idealini hep en önde tutarak hizmet veriyoruz. Alanında uzman, eğitimli, güler yüzlü ve samimi hasta bakıcılarımız ile yolumuza devam ettiğimiz bu hizmetlerimizde, hastalarımızın mutlu ve neşeli oldukları durumlarda pozitif ilerlemeler kaydettiklerini deneyimledik. Yılların verdiği bu deneyimler sayesinde, hastamızın tüm ihtiyaçlarını sırası ile belirlediğimiz için bakımlarını düzenli, özenli ve titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Beslenme düzenlerinin aksamaması, ilaçların vaktinde kullanılması ve hastamızın mutlu olması önceliğini göz önünde bulundurarak sistemli bir şekilde hastamıza destek oluyoruz.

Kimse hastane odalarında uzun vakitler geçirmek istemez. Bu kişiyi psikolojik anlamda da olumsuz etkilemektedir. Ancak, hijyen ve düzenli bakım da bir hasta için çok önemlidir. Biz, evinizin sıcaklığı ile hastane hijyenini ve düzenli bakımı birleştiriyor, hastamızın bu süreci keyifle atlatmasına yardımcı oluyoruz.

Samsun hasta bakıcı hizmeti veren kuruluşlar arasında bu kadar seçkin olmamızın sebebi, işimize duyduğumuz saygı, özveri ve titizlikten gelmektedir. Biz, her bireyin önemini bilen, her hizmet verdiği hastayı tanımaya çalışan, hastalarımızın sağlığını